Spotkajmy się w regionie!

Zapraszamy przedsiębiorców na spotkania z nami przy porannej kawie w regionie. Pracownicy Centrum Obsługi Przedsiębiorcy przedstawią Państwu aktualną ofertę unijnych konkursów oraz wyjaśnią jakie warunki trzeba spełnić, żeby uzyskać dotację na rozwój firmy. Nie zabraknie też informacji o innych formach pomocy.
Spotkania w ramach cyklu pn. „Dotacje na śniadanie” będą prowadzone na terenie województwa łódzkiego, w godzinach od 9:00 do 11:00.
Zobacz, gdzie i kiedy możesz się z nami spotkać.

Harmonogram spotkań „Dotacje na śniadanie”
7 listopada – Uniejów (powiat poddębicki) – Hotel Browar Wiatr ***
14 listopada – Kutno (powiat kutnowski) – Hotel Inner City ***
19 listopada – Zduńska Wola (powiat zduńskowolski) – Hotel Hades ***
EDIT 26 listopada Stawiszcze (powiat sieradzki) – Hotel Na Półboru *** Sieradz (powiat sieradzki) - Hotel Wróblewscy ***
3 grudnia – Nieborów (powiat łowicki) – Hotel Rozdroże Nieborów ***
EDIT 10 grudnia – Łęczyca (powiat łęczycki) – Restauracja Szarotka - Hotel Chrobry ***
EDIT 12 grudnia – Działoszyn (powiat pajęczański) – Hotel VIP Pajęczno (pow. pajęczański) – Restauracja Ratuszowa
Spotkania są bezpłatne, ale wymagane są wcześniejsze zgłoszenia pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W mailu należy podać datę i miejsce spotkania oraz swoje dane: imię i nazwisko, nazwę firmy i kontakt telefoniczny.
Liczba miejsc ograniczona. Liczy się kolejność zgłoszeń. Do osób, które zakwalifikują się na spotkanie zostanie wysłane potwierdzenie uczestnictwa.