Nagroda Gospodarcza Województwa Łódzkiego

Z wielką przyjemnością przekazujemy informację, że wystartowała kolejna edycja konkursu Nagroda Gospodarcza Województwa Łódzkiego, od dwóch lat znanego pod nazwą Biznes na plus.
Konkurs kierowany jest do przedsiębiorców i stanowi wyróżnienie i szczególne podziękowanie dla podmiotów, które konsekwentnie budują pozytywny wizerunek Województwa Łódzkiego, osiągających najlepsze efekty ekonomiczne, realizujących innowacyjne projekty, cieszących się uznaniem w województwie łódzkim, kraju i za granicą oraz w sposób spektakularny przyczyniają się do rozwoju gospodarczego regionu łódzkiego.
Przez wszystkie dotychczasowe edycje nagradzane były podmioty, które wniosły znaczący i trwały wkład w unowocześnienie naszego regionu.

Tegoroczna edycja konkursu przewiduje 5 kategorii konkursowych:

1. Świadomi w biznesie- Nagroda Publiczności
2. Debiut Roku
3. Lider Innowacji
4. Edukacja dla Biznesu
5. Projekt przyszłości

Szczególnie gorąco polecamy udział w ostatniej kategorii konkursowej, która dedykowana jest beneficjentom Centrum Obsługi Przedsiębiorcy, którzy podpisali umowy z COP w latach 2016-2019 i realizują bądź zrealizowali projekty w ramach poddziałania 1.2.2 „Projekty B+R przedsiębiorstw” lub 2.3.1 „Innowacje w MŚP”. Pod uwagę będą brane projekty, które stawiają na innowacyjne przedsięwzięcia, wytyczają kierunki dla badań, rozwoju i komercjalizacji wiedzy, a w konsekwencji mogą mieć wpływ na wzrost konkurencyjności gospodarki naszego regionu. Ponadto warunkiem udziału jest stopień realizacji projektu na poziomie minimum 50% i realizacja projektu na terenie województwa łódzkiego.

Szczegółowe informacje wraz z regulaminem konkursu i formularzem zgłoszeniowym dostępne są w linku poniżej:
https://biznesnaplus.lodzkie.pl/projekt-przyszlosci/

Wypełniony formularz należy przesłać elektronicznie do 30 września 2020 roku.
Wyboru nominowanych i laureata dokona Zespół oceniający na podstawie przyjętych kryteriów wyboru.
Liczymy bardzo na Państwa udział. Osobami do kontaktu w sprawie konkursu są:
• Magdalena Dmochowska, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel.: 42 291 97 57
• Agnieszka Pawlikiewicz-Kliszewska, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel.: 42 663 37 97
Udział w konkursie jest bezpłatny.

Organizatorem Nagrody Gospodarczej Województwa Łódzkiego „Biznes na PLUS ” jest Województwo Łódzkie.