Uwaga Wnioskodawcy. W trwającym naborze wniosków w konkursie na tzw. „Kapitał obrotowy” dostajemy od Państwa bardzo dużo maili związanych z prośbą o wycofanie złożonego wniosku. Informujemy, że dopuszczamy taką możliwość, jednak wymagamy od Państwa przesłania oficjalnego pisma załączonego do maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. zawierającego wszelkie szczegółowe dane wnioskodawcy i błędnie złożonego wniosku (m.in. data i godzina złożenia wniosku, numer kontrolny). Pismo powinno być podpisane przez osobę upoważnioną do reprezentowania Wnioskodawcy.

Następczo Państwa prośby rozpatrywane będą indywidualne (nie jest to proces automatyczny). Złożenie kolejnego wniosku w generatorze będzie możliwe dopiero po skutecznym wycofaniu poprzedniego, o czym poinformujemy Państwa za pośrednictwem maila wygenerowanego przez Generator wniosków (tj. na adres, który został podany podczas rejestracji w generatorze).

W związku z powyższym zwracamy się do Państwa z ponowną prośbą o bardzo staranne uzupełnianie wniosków o dofinansowanie i kilkukrotną weryfikację przed ostatecznym przesłaniem go do instytucji.

Ponadto przypominamy, że ostateczny termin składania wniosków upływa 12 października o godz. 16:00, jednak z uwagi na ogromne zainteresowanie konkursem, rekomendujemy przesyłanie wniosków w generatorze na bieżąco, nie czekając na ostatni dzień naboru.