Wyjątkowa formuła spotkania, temat mocno związany z obecną sytuacją gospodarczą i dyskusja prowadzona przez przedstawicieli instytucji bezpośrednio zaangażowanych w pomoc przedsiębiorcom województwa łódzkiego – to założenia tegorocznego panelu współorganizowanego przez Centrum Obsługi Przedsiębiorcy w Łodzi oraz Regionalny Fundusz Rozwoju Województwa Łódzkiego w ramach Europejskiego Forum Gospodarczego 2020.
Gospodarze panelu - Łukasz Stajuda - Dyrektor Centrum Obsługi Przedsiębiorcy w Łodzi, dr Maciej Wejman - Prezes Zarządu Regionalnego Funduszu Rozwoju Województwa Łódzkiego opowiedzą o mechanizmach wsparcia dla przedsiębiorców w trudnej sytuacji gospodarczej wywołanej przez pandemię koronawirusa.

Głos w dyskusji na temat roli uczelni wyższych zabierze prof. dr hab. Inż. Krzysztof Jóźwik - Rektor Politechniki Łódzkiej.
O wsparciu przedsiębiorców przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych oraz Wojewódzki Urząd Pracy opowiedzą Pan Paweł Jaroszek - Prezes Zakładu Ubezpieczeń Społecznych oraz Kamil Jeziorski - Dyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Łodzi.

Ważny głos w temacie stanowić będą przedstawiciele firm z regionu, beneficjenci środków unijnych: Agnieszka Szczęsna z Wojskowych Zakładów Lotniczych nr 1 S.A. oraz Przemysław Kościan właściciel firmy Octopus VR sp. z o. o.

Serdecznie zapraszamy do udziału w panelu: „ Łódzkie w walce z COVID-19- rola instytucji Pośredniczących”, który odbędzie się 3 grudnia w godzinach 9.30 -10.15.
Zapraszamy do rejestracji pod adresem https://forum.lodzkie.pl/. Udział jest bezpłatny.