Marszałek Województwa Łódzkiego Grzegorz Schreiber zaprasza przedsiębiorców z województwa łódzkiego do wzięcia udziału w organizowanym przez Województwo Łódzkie Biznes Mikserze. Udział w wydarzeniu to idealna okazja do promowania oferty firmy, nawiązania kontaktów biznesowych i rozpoczęcie nowych inicjatyw biznesowych!

Biznes Mikser jest eventem o charakterze biznesowym dedykowanym przedsiębiorcom, ukierunkowanym na spotkania bezpośrednie (B2B) mające na celu nawiązanie nowych kontaktów, zainicjowanie nowych projektów biznesowych oraz wymianę doświadczeń pomiędzy przedsiębiorcami. Podstawą w programie biznes miksera są „sesje networkingowe” – kilkuminutowe sesje, podczas których przedsiębiorcy prezentują sobie nawzajem potencjał własnych firm, swoje oczekiwania biznesowe/potrzeby. Efektem wydarzenia jest niejednokrotnie nawiązanie nowych partnerstw biznesowych w oparciu o wzajemne, korespondujące ze sobą potrzeby.

 

Terminy i miejsca Biznes Mikserów:
I. BIZNES MIKSER 7.10.2021 RADOMSKO
Hotel Porto ***
II. BIZNES MIKSER 13.10.2021 KUTNO
Hotel Dwór Sójki ***
III. BIZNES MIKSER 19.10.2021 SIERADZ
Hotel Na Półboru ***
IV. BIZNES MIKSER 21.10.2021 BEŁCHATÓW
Hotel Sport ***

Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminu poszczególnych Biznes Mikserów oraz prawo do odwołania wydarzenia (szczegółowe zapisy znajdują się w Regulaminie).

Przedsiębiorców zainteresowanych wzięciem udziału w Biznes Mikserze prosimy o wypełnienie, podpisanie i odesłanie Formularza zgłoszeniowego na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Formularz i szczegółowe informacje dostępne są na stronie: https://biznes.lodzkie.pl/rekrutacja-na-biznes-miksery-startujemy/

Terminy na przesyłanie zgłoszeń na:
I Biznes Mikser: 30.09.2021 r. do godz. 16:00
II Biznes Mikser: 6.10.2021 r. do godz. 16:00
III Biznes Mikser: 12.10.2021 r. do godz. 16:00
IV Biznes Mikser: 14.10.2021 r. do godz. 16:00