Planujesz wziąć udział w konkursie REACT-EU dla Łódzkiego i chcesz dobrze przygotować dokumentację aplikacyjną? Przygotowaliśmy dla Ciebie pakiet wiedzy, który przekażemy podczas spotkań stacjonarnych w siedzibie:

 

Centrum Obsługi Przedsiębiorcy w Łodzi,

ul. Moniuszki 7/9

w godzinach 10.00-13.00.

(UWAGA: parking na ul. Moniuszki jest wyłączony z uwagi na remont ulicy)

 

By wziąć udział w spotkaniu i wyposażyć się w niezbędną wiedzę, należy wypełnić formularz rejestracyjny, wybrać jedną datę spotkania i poczekać na potwierdzenie udziału.
Spotkania odbędą się w terminach:

25.08.2022 r., 05.09.2022 r.

Udział jest bezpłatny. Obowiązuje kolejność zgłoszeń, a liczba miejsc jest ograniczona.

MATERIAŁY SZKOLENIOWE

 

 

 

Przed szkoleniem otrzymasz od nas drogą mailową potwierdzenie udziału w szkoleniu. W przypadku, gdy liczba chętnych przekroczy liczbę dostępnych miejsc, zastrzegamy sobie możliwość ograniczenia liczby uczestników z jednej firmy/instytucji.

W przypadku zgłoszeń dokonanych przez osoby niepełnosprawne prosimy o przesłanie zakresu koniecznych udogodnień, które ewentualnie moglibyśmy zapewnić, na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jeśli, po zapisaniu się na szkolenie z jakiegoś powodu nie będziesz mógł jednak wziąć w nim udziału, poinformuj nas o tym, pisząc na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. – dzięki temu będziemy mogli zapewnić miejsce osobie z listy rezerwowej.