Praktyka czyni mistrza i jest kluczem do sukcesu! Tak mawiają, a my w pełni zgodni zapraszamy Was na nowy cykl spotkań online!

Podczas 6 warsztatów, prowadzonych przez doświadczonych ekspertów w dziedzinie funduszy unijnych, szlifować będziemy wiedzę praktyczną z zakresów:

  • Rekrutacja zakończona ZARZĄDZANIA PROJEKTAMI UNIJNYMI - 09.11.2022
  • Rekrutacja zakończona PLANOWANIA PROJEKTÓW B+R - 16.11.2022
  • Rekrutacja zakończona OKREŚLENIA STATUSU MŚP - 23.11.2022
  • ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI UNIJNYMI - 25.11.2022
  • Rekrutacja zakończona NIEPRAWIDŁOWOŚCI W PROJEKTACH UNIJNYCH - 30.11.2022
  • Rekrutacja zakończona ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH W PROJEKTACH UNIJNYCH - JAK PRAWIDŁOWO PRZEPROWADZIĆ PROCEDURĘ - 07.12.2022
  • Rekrutacja zakończona KSIĘGOWOŚCI W PROJEKTACH UNIJNYCH - 14.12.2022

Spotkania odbywać się będą online w godzinach 9.00-15.00.

Udział jest bezpłatny. Obowiązuje kolejność zgłoszeń, a liczba miejsc jest ograniczona.

Przed szkoleniem otrzymasz od nas drogą mailową link do spotkania. W przypadku, gdy liczba chętnych przekroczy liczbę dostępnych miejsc, zastrzegamy sobie możliwość ograniczenia liczby uczestników z jednej firmy/instytucji.

W przypadku zgłoszeń dokonanych przez osoby niepełnosprawne prosimy o przesłanie zakresu koniecznych udogodnień, które ewentualnie moglibyśmy zapewnić, na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jeśli po zapisaniu się na warsztaty z jakiegoś powodu nie będziesz mógł jednak wziąć w nim udziału, poinformuj nas o tym, pisząc na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. – dzięki temu będziemy mogli zapewnić miejsce osobie z listy rezerwowej.